Fanfilm Star Trek: Skryté hry míří online

premiera online squareV neděli 31. 5. 2020 ve 20:30 to bude přesně rok od premiéry dlouho očekávaného fanfilmu Star Trek: Skryté hry, druhého filmu od CZ Kontinuum Pictures. U této příležitosti připravili jeho tvůrci online premiéru. Vydejte se s námi v neděli ve 20:30 na YouTube a podívejte se, jak se odvíjely osudy lodi USS Avatar po incidentu na planetě Metrén. Píše rok 2372, Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Zatímco se kapitán vydává na zaslouženou dovolenou, posádka hvězdné lodi USS Avatar pomáhá s přípravou konference, které se účastní mimo jiných i nevyzpytatelní Romulané.

Informace o filmu

První klapka filmu padla v březnu roku 2013. Před prvním natáčením však bylo potřeba napsat scénář, připravit natáčecí techniku, vyrobit masky a ušít kostýmy. Samotné natáčení pak bylo rozděleno do několika víkendů a záběry byly dotočeny do konce roku 2014. Od té doby nastala náročná postprodukce. Jelikož se části děje odehrávají na vesmírné lodi, v raketoplánu či na vesmírné základně, bylo nutné vytvořit na počítači mnoho 3D modelů interiérů i exteriérů. Postavy, které se při natáčení pohybovaly pouze před zeleným pozadím pak byly digitálně umístěny na můstek lodi, do kajut či raketoplánu. Druhá část děje se odehrává na povrchu planety a je natáčena v exteriérech. 

Fanfilm Star Trek: Skryté hry měl premiéru v pražském kině Ponrepo 31. 5. 2019 a nyní, přesně rok poté, se vydává do online světa. Po premiéře zveřejníme i odkazy na stažení.

Odkaz na YouTube.com

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.