Videa

O natáčení - část III - maskování Andorianů 

Kolik práce se skrývá za "pár" záběry na modré Andoriany a jejich tykadélka? Posuďte sami - masky pro natáčení Skrytých her vyrobil Karel (www.madeintitan.cz) a s maskováním a make-upem mu na tomto náročném natáčení pomáhali Ondra, Laga a Irča. V maskách Andorianů si zahráli Eliška, Rin, Peter a Rasťa.

Velké díky za video patří Xsoftovi!
Hudba: Aviators - Impossible

Trailer 2016

Po svém uvedení na Starconu 2016 se nový trailer na Star Trek: Skryté hry vydává i do internetového meziprostoru. 

Trailer, na rozdíl od teaseru z loňského roku, obsahuje pozadí vyrenderovaná z 3D modelů připravených speciálně pro fanfilm. Hudbu pro trailer složil Rybinin a masky, které můžete v traileru obdivovat, vyrobilo studio Made in Titan Děkujeme všem, kdo nám pomohli dokončit trailer do Starconu a všem, kdo se podílí na tvorbě fanfilmu. Ať se líbí!

 V traileru uvidíte (chronologické řazení, v hromadných scénách bráno z leva do prava ;-)

Xyll, Ziina, Verča, Lyta, Mvek, Věrka, Annie, Monty, Flash, PraotecTrekkie, Tar-ara, Margh, Iconer, Peter, Zephram, Rasťa, Eliška

 O natáčení - část III - LCARS panely v postprodukci

Nové, kratičké video ukazuje, že i tak jednoduchý záběr, jakým je mačkání tlačítek na ovládacím panelu, musí po natočení projít postprodukcí. Ta má několik fází: na vstupu jsou samotné video natočené na zeleném pozadí (za použití dřevěného panelu natřeného na zeleno) a 3D model panelu se dvěma na míru připravenými texturami. Výsledkem je pak záběr, který pokud je dobře zpracovaný, sice ničím neohromí, ale bude vypadat zcela přirozeně.

O natáčení - část II - Denobulanské a Bolianské masky

Druhá část ze série dokumentů z natáčení je tady, tentokrát o aplikaci masek na prvním natáčecím víkendu. Maskování Denobulana (Sokar) a Boliana (Joxer) se ujal Margh (www.madeintitan.cz) a jejich make-upu pak Ziina. Kolik šikovnosti (a také trpělivosti ze strany herců) toto obnáší si můžete prohlédnout zde:

 O natáčení - část I - stavba scény

K dvouletému výročí první klapky fan filmu Star Trek: Skryté hry vypouštíme první ze série dokumentačních sestřihů o natáčení. Tentokrát se jedná o úplně první natáčení z března 2013, kdy jsme poprvé na ostro zkoušeli techniku, osvětlení i samotné natáčení.

 Teaser na Star Trek: Skryté hry

 Rozhovor o Star Treku

11.3.2014 proběhla na Nově v rámci pořadu Víkend reportáž o Star Treku nazvaná "Do neznáma". Po dlouhé době velmi pěkně udělaná reportáž ukazuje Star Trek a jeho ideály v historickém kontextu. V sekci o fanoušcích je zmínka i o natáčení našeho fanfilmu Star Trek Skryté hry: o přípravě, maskách i postprodukci.

 

 

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.