Skryté hry

O filmu

První klapka filmu padla v březnu roku 2013. Příed prvním natáčením však bylo potřeba napsat scénář, přípravit natáčecí techniku, vyrobit masky a ušít kostýmy. Samotné natáčení pak bylo rozděleno do několika víkendů a záběry byly dotočeny do konce roku 2014. Od té doby nastala náročná postprodukce. Jelikož se části děje odehrávají na vesmírné lodi, v raketoplánu či na vesmírné základně, bylo nutné vytvořit na počítači mnoho 3D modelů interiérů i exteriérů. Postavy, které se při natáčení pohybovaly pouze před zeleným pozadím pak byly digitálně umístěny na můstek lodi, do kajut či raketoplánu. Druhá část děje se odehrává na povrchu planety a je natáčena v exteriérech

Fanfilm Star Trek: Skryté hry měl premiéru v pražském kině Ponrepo 31.5.2019.

O ději

Od incidentu na planetě Metrén uběhlo jen pár měsíců a stále se píše rok 2372. Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Zatímco se kapitán vydává na zaslouženou dovolenou, posádka hvězdné lodi USS Avatar pomáhá s přípravou konference, které se účastní mimo jiných i nevyzpytatelní Romulané.

 

Trailer (2016)

Teaser (2014)

 

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.