Natáčení slavnostní recepce

Tým, který se podílel na natáčení slavnostní recepceO víkendu 8.-9. března jsme měli příležitost natáčet v krásných prostorách restaurace / kavárny Fuel Café v budově firmy Vodafone na pražských Vinohradech.

Víkend a příprava na něj byla náročná. Nejen z organizačního hlediska, kdy na place bylo víc než třicet lidí (a jiných mimozemských druhů), ale i kvůli velkému množství masek, koordinaci na place i přípravě v zákulisí.

Karel (www.madeintitan.cz) se opět překonal a na oba dva dny maskoval Andoriany,  Romulany, Vulkánce i Telarita. S maskováním mu pomáhal Ondra a make-up si vzaly na starost lagga a Irča. Výsledky si můžete prohlídnout ve fotografiích zde, v naší fotogalerii i na facebooku.

Make-up na více frontách

Maskování andorianského vyslance

Maskovaní tvrdohlavci (z leva: MVek, Peter, Rasťa, Karel, Rin, Ještěrka, Lyta).

 

 

 

 

Modrá je dobrá, ať už na uniformě nebo na kůži (z leva: Annie, Peter, Rasťa, Ještěrka, Rin)

Romulané - vyslanec Ruwon (MVek) a subkomandér Taris (Lyta)Tellaritský vylanec (Karel) si pochutnává na koláčcích s červíčky.Vulkánský vyslanec Skalar (PraotecTrekkie).

 

 

 

 

Slavnostní recepce by samozřejmě nebyla to pravé, kdyby vyslanci a flotiláci neměli co pojíst a popít. O zásobování mimozemsky vypadající (a chutnající) stravou se postarala Barvička. Všechno bylo opravdu jedlé, což jsme vyzkoušeli hned poté, co padla poslední víkendová klapka.

Zelené cupcaky s červíčky

 Barvička připravuje mimozemskou hostinuSušené telaritské sépijky 

 

 

 

V sobotu ráno jsme postavili zelené pozadí, které se v postprodukci odstraní a místo něj se za postavy vloží záběr ven, do okolního vesmíru. Díky dostatku místa jsme mohli natáčet jak z kamerového vozíku (dolly) tak i za pomoci kamerového jeřábu (oboje vlastní výroby).

Stavba zeleného pozadí za "okno" do vesmíru.

Poslední úpravy předtím, než padne klapkaKamera, klapka, akce!Žluté uniformy

 

Proč se nehádat s ozbrojeným bezpečákemDavové scény vyžadují hodně koordinace a pečlivé rozmístění herců i kamery.Vyslanci a posádky lodí ze všech koutů galaxieZvukař Zbyněk a fotograf Vláďa

 

 

 

Scény, které se odehrávají na lodi USS Avatar, se natáčí tradičně na zeleném pozadíBezpečnost účastníků recepce je zajištěnaJedna ze skupinek na recepci: Emisary (Monty) s romulanským (MVek), vulkánským (PraotecTrekkie), a andorským vyslancem (Peter) a jeho bodyguardem (Rin).Kameramani: Denerog, Flash a Korálek.

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.